PTAC jaunumi

 
Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) informē, ka elektriskais eļļas radiators SENCOR, modelis SOH 3009 BE, partijas numurs 2016300912 (marķējumā norādīts kā “Lot” – skat. foto) ir nedrošs tā lietotājiem - tam ir konstatētas tehniskas nepilnības, kas radiatora darbības gaitā var radīt karstās eļļas noplūdi un iespējamību gūt apdegumus, tādējādi radot nopietnu savainošanās risku tā lietotājiem.
2018.gada 27.aprīlī Patērētāju tiesību aizsardzības centrs ir apstiprinājis “Vadlīnijas par nokavējuma procentu un līgumsoda piemērošanu ar patērētājiem noslēgtajos līgumos”. Svarīgākie precizējumi veikti attiecībā uz līgumsodu, kas noteikts par saistību neizpildi noteiktā laikā, maksājumu novirzīšanas kārtību un nokavējuma procentiem.
No 18.-19. jūnijam Rīgas Juridiskā augstskola (RJA) rīkos konferenci “Pamattiesības: patērētāju aizsardzība”, kas ir daļa no lielāka Erasmus + programmas Jean Monnet projekta. Tā ietvaros RJA sadarbībā ar dažādu disciplīnu pētniekiem analizēs pamattiesības un to filozofiskās, ģeogrāfiskā, tehnoloģiskās, politiskās, kulturālās, sabiedriskās un ekonomiskās dimensijas.
  •  
  • 1 of 141
  • "