PTAC jaunumi

 
Vairāk nekā trešdaļa (35 %) Eiropas Savienības iedzīvotāju iepirkšanās laikā nespēj noteikt – vai prece ir oriģināls vai viltojums – liecina ES Intelektuālā īpašuma biroja (EUIPO) dati. Savukārt katrs desmitais aptaujas dalībnieks atzīst, ka preču iegādes laikā ticis apzināti maldināts. Arvien vairāk pircēju mānīšanā iesaistās interneta veikali, kas pirkumus piegādā, izmantojot pasta vai kurjerpasta pakalpojumus.
Patērētāju tiesību aizsardzības centra sagatavotais pārskats par nebanku patērētāju kreditēšanas tirgus darbību liecina, ka kreditēšanas apjomi nebanku sektorā 2018.gada 1.pusgadā turpinājuši augt. Nebanku kredītdevēju pārvaldītais kopējais kredītportfelis uz 30.06.2018. salīdzinājumā ar 30.06.2017. ir pieaudzis par 7,11%, sasniedzot 655,82 milj. EUR. Portfeļa pieaugums īpaši vērojams Distances, Patēriņa un Līzinga un citu ar transportlīdzekļa vai cita veida objekta (izņemot nekustamo īpašumu) nodrošinājumu saistītiem kredītiem.
Informējam, ka rotaļlietai – rotaslietu komplekts "Girlz Club Jewerly set", zīmols My favorite collection, modelis LAS-114A,B, EAN 2000220311786, ražotājs CHINA FOCUS (HK) LTD, Ķīna, (turpmāk tekstā – PRECE) ir konstatētas neatbilstības. Prece rada savainošanās risku, jo tai ir asas malas, ar ko bērns, kurš ar to rotaļājas, var savainoties.
  •  
  • 1 of 156
  • "